Türkiye'nin IRCd ve LaMeR Forumu Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
değildir? forumlamer ircforum lamerlernet kategori lamerforum nedir? bu ne lamerlerforum lamerlercom ircforumları

Bu Kategori Nedir? Ne Değildir?
Admin
#1
Web kategorisinde eksik olan bir kategoriyi daha hizmete açtık bu kategorimizin adı Web Sitelerinden Son Haberler peki bu kategori nedir?Bu kategori de ne tür konuları paylaşabilirsiniz?

Bu kategori de sitenizde olan yönetici ihtiyaçlarınız ile ilgili konular açabilirsiniz
Bu kategoride sitenize yeni eklediğiniz kısımları duyurabilirsiniz. (Örnek LAMERLER.COM video bölümü açılmıştır gibi.)
Uyarı: 2. madde kapsamında açacağınız konuları İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! linkine uygun olarak açınız.
Bu kategoride sitenizin yenilediğiniz tanıtımı hakkında konu açabilirsiniz.


Bu kategori ne değildir ve ne tür konular buraya açılmaz

Sitenizin google'daki durumu hakkında buraya konu açamazsınız. Bunun için Kelimelere göre googledaki gelişmeler kategorimizi
kullanınız.
IRC sunucularınıza oper, dj, helper vs. aramak ve irc sunucunuza link almak için bu kategoriye konu açamazsınız. Bunun için Sunucu

Duyuruları - Görev / Yetki Dağıtımları kategorimizi kullanınız.
Web sitenize ücretli ya da ücretsiz herhangi bir düzenleme ve ya tasarım yaptırmak için bu kategoriyi kullanamayınız. Bunun için İş verenler kategorimizi kullanınız.
Bu başlık altında mirc script tanıtımlarınız için bu başlığı kullanmayınız. Bunun için mIRC Script Tanıtımları kategorimizi kullanınız.
Bu başlık altında online oyun sunucularının tanıtımı yasaktır. (Counter Strike, Knight Online vs. oyunların serverleri) Bunun için Online Oyunlar kategorimizi kullanınız.
Bu başlık altında sponsor firmalarının (adtech,adnet vs.) sitelerinin tanıtımı yasaktır. Bunun için İnternet'ten Para Kazanmanın Yolları kategorimizi kullanınız.

Bu kategori de tanıtımı yasak siteler web site tanıtım bölümümüz de tanıtımı yasak olarak geçen sitelerin bu bölümde de konusunun açılması yasaktır. LAMERLER.COM - IRC Sunucu sahipleri ve kullanıcıları buluşma noktası - Duyuru : Web Site Tanıtımı
 

LAMERLER.COM Reklamlar
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Bu Kategori Nedir? Ne Değildir? - Yazar: Admin - 02-21-2020, 02:49 AM

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi