Türkiye'nin IRCd ve LaMeR Forumu Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
tl nasıl engellilere desteği alınır? hibe engelli bin işkur 65

Engellilere 65 bin TL iş desteği! İŞKUR engelli hibe desteği nasıl alınır?
Lamer
#1
Thumbs Up 
Engellilere 65 bin TL iş desteği! İŞKUR engelli hibe desteği nasıl alınır?
İŞKUR İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!hibe desteği n asıl alınır? İŞKUR tarafından engellilere 65 bin TL’ye kadar iş desteği sağlanıyor. Hibe desteğini almak isteyen engelliler 17 Temmuz 2020 tarihine kadar İŞKUR’a başvurabilecek. Başvuru döneminin başlamasıyla birlikte İŞKUR İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! nasıl alınır sorusuna yanıt aranıyor. Proje sunmak isteyen vatandaşlar İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! adresinden başvurularını yapabiliyor. Engelli desteği başvuru şartları nelerdir? İşte yanıtı!

İŞKUR engelli hibe desteği nasıl alınır? İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!desteği başvuru şartları nelerdir? İş kurmak isteyen anca bunun için gerekli kaynağı olmayan engelli vatandaşlar 65 bin TL'ye kadar İŞKUR desteği alabilecek. Böylelikle engelli vatandaşların kendi işi olabilecek. Proje sunmak isteyen vatandaşlar İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! adresinde "Duyurular" bölümünde yayımlanan başvuru rehberi ve formuna göre hazırlayacakları projeleri 17 Temmuz 2020 tarihine kadar başvurabilecek.

[b][b]ENGELLİ HİBE DESTEĞİ NASIL ALINIR?[/b]
[/b]

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2014 yılından bu yana kendi işini kurmak isteyen engellileri desteklemeye devam ettiklerini, bu kapsamda 2 bin 291 engellinin kendi işini kurma projesine 96 milyon 944 bin TL hibe desteği sağladıklarını belirtti.50 bin TL olan engelli kendi işini kurma hibe destek tutarının 65 bin TL'ye yükseltildiğini ifade eden Selçuk, hibe desteğinden yararlanmak isteyen engellilerin projeleriyle 17 Temmuz 2020 tarihine kadar İŞKUR İl Müdürlüklerine başvurmaları gerektiğini söyledi.

Zehra Zümrüt Selçuk, "Bakanlık olarak 'iş'e engel yok' diyerek yola çıktık. Engellilerimizin kendi işlerini kurmalarına yönelik projeler, mesleki eğitim ve rehabilitasyonu, işe ve işyerine uyumlarının sağlanması, engellinin iş bulmasını sağlayacak destek teknolojileri, korumalı işyeri desteğine yönelik projelere destek vereceğiz. Bu desteğin amacı, engellilerimizin kendi işlerini kurmasına, mesleki eğitim alarak istihdam edilmeleri ve rehabilitasyonlarına yardımcı olmak. Verdiğimiz hibelerle engellilerimizin hayallerine destek olmaya devam edeceğiz." dedi.
Proje sunmak isteyen vatandaşlar İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! adresinde "Duyurular" bölümünde yayımlanan başvuru rehberi ve formuna göre hazırlayacakları projeleri 17 Temmuz 2020 tarihine kadar bulundukları illerdeki Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerimize elden veya posta yoluyla teslim edebilecek.
Biz KiMSeNiN CaNiNi YaKMaDıK oNLaR BiZiM AteŞ oLDuğuMuZu BiLe BiLe GeLdiLeR
RGEMGn.png
Ara
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Engellilere 65 bin TL iş desteği! İŞKUR engelli hibe desteği nasıl alınır? - Yazar: Lamer - 06-17-2020, 03:54 PM

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Up Bitcoin Btc Nedir? Nasıl Alınır? Bitcoin Cüzdanı Ne İşe Yarar? Bankadan Satın Alınabi Lamer 0 1,852 01-09-2021, 10:15 AM
Son Yorum: Lamer

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi