Türkiye'nin IRCd ve LaMeR Forumu Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pingwebsitesi üçretsizwebsitesi web sitesiburda sitesi rniyiping sitesiindir scriptindir eniyiping ping

Ping Web Sitesi
Lamer
#1
Wink 
Selam değerli Lamerler ailesi  bugün sizlerle En İyi 10 Ping Web Sitelerini ele alacağız. Ama “En İyi 10 Ping Web Siteleri” listemize başlamadan önce Ping nedir ve neden bir blog / web sitesine ping yapmanız gerekliliğine biraz değineceğiz.
Ping, blogunuzdaki veya web sitenizdeki içeriği güncellediğinizde büyük Arama Motorları ve RSS dizinlerini (Google, Bing, Yahoo, Technorati vb.) bilgilendirebileceğiniz bir işlemdir. Bir başka deyişle internet sayfalarını barındıran bazı dizin servisleri vardır. Bu servisler sayesinde sitenizi ekleyebilir ping atabilirsiniz ve arama motorları bu servisleri sürekli olarak tarayarak yeni sayfaları indexlemektedirler. Sitenize ve blogunuza  yeni yazılan bir yazının linkini bu servisleri haberdar etmek için yapılan uyarıya gönderme işlemi olarak da diyebiliriz.
Ping, web sitenizin hızlı bir şekilde dizine eklenmesine yardımcı olur ve trafiğinizi büyük ölçüde artıracaktır. Ping göndermek için yazmış olduğunuz yazının linkini eklemeniz yeterli olacaktır.
NOT : Web sitenizdeki içeriği güncellediğinizde yalnızca bir web sitesine ping işlemi yapın. Çok fazla sayıda ping Google tarafından cezalandırılmaktadır ve sitenize tam tersi bir etkisi olacaktır. Ping yaparken dikkatli olun.
En İyi 10 Ping Web Sitesi
1. Pingler
Pingler, en iyi 10 ping web sitesi listesinde birinci sırada yer alıyor. Pingler, dünyanın en eski ve popüler ping servis sitelerinden birisidir. Buraya göndererek, web sitenizdeki içeriği güncellediğiniz çok sayıda arama motorunu ve RSS dizinini bilgilendiriyorsunuz. Pingler hakkında en iyi şey, kendi pining’inizi tanımlayabilmenizdir.
2.Ping-O-Matic
Ping-O-Matic, iş dünyasının en iyilerinden birisidir. Ping-O-Matic’i kullanarak, tek bir pingle web günlüğü içeriğindeki güncellemeler hakkında birden çok hizmeti ve arama motorlarını güncelleyebilirsiniz.
3.Google ping
Google Ping, siteniz için en yüksek sıralamaya sahip ve kullanımı kolay ping web sitelerinden biridir.
4.Ping Farm
Ping Farm, arama motorlarına kendi blog’unuzun veya web sitenizin güncellendiğini bildiren ücretsiz bir ping servisidir. Basit olduğu kadar ve aşırı derece karmaşıkta değildir.
5.Feed Shark
Feed Shark, ortak sitelere bir ping göndererek blogunuzu veya web sitenizi kolayca tanıtmaktadır. Feed Shark, blogunuzun, web sitenizin, RSS yayınınızın ve podcast’in yakın zamanda güncellendiğini tüm arama motorlarına bildirmek için çeşitli web hizmetlerine ping yapar.
6.Pingoat
Pingoat, web günlüklerini takip eden ve bunları yayınlayan bir takım hizmetleri ping eden veya bildiren bir servistir. Pingoat’ın bir XML-RPC sunucusu da vardır. Technorati, newsgator, feedster gibi ping hizmetleri.
7.Bulk Ping
Bulk Ping, web sitelerinizi ve bloglarınızı tanıtmak için benzersiz otomatik Mass Ping hizmetidir. Harika bir web sitesi ve blog ping aracı.
8.Pingates
Blogunuzu veya web sitenizi, blogları / siteleri takip eden ve yayınlayan 40+ arama motoruna ve hizmetlerine ping edin.
9.PingMyBlog.com
PingMyBlog.com, tüm önemli blog dizinlerini bir seferde bildirir. Blogunuzun popülerliğini arttırmak ve arama motorlarının sitenizi doğru bir şekilde tarayıp dizine eklemelerini sağlamak için harika bir yoldur.
10.Ping.in
Ping.IN, blog günlüğünü güncellediği Blog Arama Motorları ve blog dizinleri gibi Weblog Hizmetlerini ping veya bildiren bir blog ping servisidir. Böylece, blogunuzu hızlı bir şekilde dizine eklemenizi ve içeriğinizi daha geniş bir kitleye sunmanızı sağlar.
Arkadaşlar yazı ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum alanına belirtirseniz sevinirim. Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle. Hoş çakalın ?

Biz KiMSeNiN CaNiNi YaKMaDıK oNLaR BiZiM AteŞ oLDuğuMuZu BiLe BiLe GeLdiLeR
RGEMGn.png
Ara
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Ping Web Sitesi - Yazar: Lamer - 04-24-2020, 06:15 PM

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Up En İyi 10 Ping Web Sitesi Lamer 0 2,806 10-09-2020, 07:49 AM
Son Yorum: Lamer

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi