Türkiye'nin IRCd ve LaMeR Forumu Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
sohbetmuhabet sohbetci sohbetodaları sohbetchat ircsohbet sohbet gevezesohbet sohbetet odaları

Sohbet Odaları
Lamer
#1
Thumbs Up 
Sohbet Odaları
OzgurceSohbet.Com, sanal alemde güvenli bir ortam oluşturmayı hedeflemiştir. Aklı selim kullanıcıların ziyaret ettiği ve yapılan sohbetlerden keyif alan topluluğu simgeler.
Sohbet siteleri kameralı sohbet etmenin aksine, yazışmalı olarak canlı sohbet imkanı sağlar. Chat hakkında bilmeniz gerekenler aşağıda yer almıştır.
Chat Odalarında Neler Yapılabilir
Hayatımızın ne kadar yoğun ve stres altında olduğu gerçeğini anlatmaya gerek yok, eminim herkes bir dönemde olsa o yoğunluğu yaşamaktadır. Yaşanılan bu olayların üzerine iyi gelecek bir kaç tavsiye olabilir, uyuyarak dinlenmek yada kafamızdaki yoğunluğu Chat odalarında zaman geçirerek azaltmak. Peki İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!odalarında neler yapılabilir?
Öncelikle, kişi kendinden sorumludur siz dürüst olursanız dürüst insanlar sizi bulur.
Ozgurcesohbet.net, sitesinde arkadaşlığında ötesinde bir bağ sizleri beklediğini bilmeniz gerekir. 18 yaşında olan Sohbet.Red, yeniden sohbet reyonunda boy göstermeye karar vermiştir.
Chat odalarında temel amaç sohbet etmektir,
Global odamız #İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!herkesin konuştuğu ortak paylaşım alanıdır.
Diğer global odamız #TatliAsk Tatliask.net resmi global sohbet odasıdır. Tatli sohbetler
Müziğin kalbi İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! #Radyo odasında her telden ritimleri duyabilirsiniz.

Bir diğer oyun global odalar #Oyun, #Kelime, #OXM Odalarıdır.

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!, tatlı sohbet hizmetini sadece Turk sohbet olarak sunmaz, bütün ülkelerden giriş izni verir. Ülkeleri baz aldığımızda, daha detaya inerek şehir sohbet odaları seçeneği ile arama hacmini daraltabilirsiniz.
Mobil Sohbet Uygulaması
Ülkemizde teknolojinin çağ atladığı mucize dönemlerdeyiz, bu mucizevi olayların sohbet platformuna da çıkması, chat severleri sevindirmiş olsa gerek.
Kaybolan IRC sohbet kesimi mobil sohbet ile tekrar kaldığı yerden devam etmektedir.

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!, Mobil kullanıcıları da unutmadı. Alt yapısında mobil Chat siteleri sistemi entegre edilerek artık chat`in en rahat hali sizlerle buluşuyor. Mobil mirc indirerek veya Cep telefonlarınızdan, Tabletlerden herhangi bir indirme işlemi olmadan sohbet ortamına bağlantı kurabiliyorsunuz. Bu olay sayesinde kullanıcılar her dakika mobil sohbet girişi ile kolay chat`in tadını çıkarıyorlar.
Ücretsiz Üyeliksiz Bedava Sohbet

Sohbet odalarında büyük kitleye hitap eden siteler belli bir zaman sonra ücretli üyelik sistemine geçiş yaparlar. Artık bir şekilde para kazanma amacı güden siteler kullanıcıları ilk başta alıştırmak amacı ile siteye bağımlı hale getirerek amaçlarını gerçekleştirirler.

OzgurceChat.Com, çok eski site olmasına rağmen popüler olduğu dönemlerde dahil hiçbir zaman kar amacı düşünmemiş ve uygulamamıştır. Bu hizmetin sadece eğlence ortamı ve ücretsiz kalacağının garantisini vermektedir. Sizde üyeliksiz ücretsiz bir chat odası arayışındaysanız Sohbet Odaları her zaman bu konuda öncü site olmuştur.

Java Olmadan Sohbet Keyfi Yaşayın
Bir çok sohbet sitesinde bağlantı kurmak için bazı programları kurmanız için uyarılar alırsınız. Bunlar Java applet gibi, basit sohbet sitesi bile java olmadan odalara bağlanma izni vermez.
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!, önemli bir gelişme ile kullanıcıların daha rahat ortamda muhabbet etmeleri için Java olmadan da sitemize giriş yapmalarına izin vermiştir. Bazı kullanıcılar iş yerlerinden okullardan girdikleri için, bilgisayarların kurulumuna izin vermedikleri bazı programları indirme koşulunu ortadan kaldırdık. Artık kolay sohbet sayesinde kafanız karışmayacak.

Biz KiMSeNiN CaNiNi YaKMaDıK oNLaR BiZiM AteŞ oLDuğuMuZu BiLe BiLe GeLdiLeR
RGEMGn.png
Ara
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Sohbet Odaları - Yazar: Lamer - 11-15-2020, 09:27 AM

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi